Przepisy 19.07.2022

Domowe sposoby na przeziębienie według Pana Tabletki

Domowe sposoby na przeziębienie, smarki, gluty, gorączkę, ból głowy, kaszel to niejako specjalność Pana Tabletki. Jeśli śledzisz moją aktywność w interencie, to pewnie wiesz, że w mojej domowej aptecze obok konwencjonalnych leków, trzymam też te natualne specyfiki wspomagające zdrowienie. I to po nie sięgam w pierwszej kolejności, kiedy czuję, że „coś mnie łamie”. Od pewnego czasu dzielę się też tymi moimi przepisami z Wami i bardzo mnie cieszy, że z nich korzystacie, a nawet dzielicie się ze mną efektami Waszej pracy wysyłając do mnie zdjęcia wypełnionych dobrociami słoiczków. W tym wpisie chciałabym uporządkować to, co do tej pory opracowałem. Zebrałem tutaj wszystkie przepisy, które zawierają moje domowe sposoby na przeziębienie. I obiecuję, że ten wpis będzie miał ciąg dalszy.

Jakie domowe sposoby na przeziębienie poleca Pan Tabletka?

Zanim przejdę do konkretów, pozwól, że wyjaśnię jedną rzecz: ten wpis to niejako Vademecum wszystkich moich przepisów z domowymi sposobami na przeziębienie, wzmocnienie i jesienno-zimowe osłabienie. Śmiało wracaj do niego, kiedy tylko będziesz potrzebować. Obiecuję, że gdy tylko opracuję nową recepturę na „łamanie w kościach i przyjaciół” to rozszerzę o nią ten wpis, żebyś miał/a do nich szybki dostęp.

Syropy na przeziębienie

Napary na przeziębienie

Domowe sposoby na przeziębienie – inne

Miody inaczej – miody z dodatkami

Na odporność

Sklep

Więcej tego typu przepisów znajdziesz w książce "Zdrowik"

KUP W SKLEPIE

Mam cichą nadzieję, że taki spis moich sprawdzonych, domowych sposobów na przeziębienie pomoże Ci szybko i sprawnie dostać się tam, gdzie potrzebujesz i jak najszybciej zwalczyć chorobę.

***

Zdrowotności!

Pan Tabletka

***

P.S. Dla ułatwienia przygotowałem dla Ciebie gotowe zestawy z przyprawami na Biały Napar – wersja mniejsza (klik) i wersja większa (klik)!

Więcej wiedzy:

Udostępnij
Polub
Skomentuj

Zobacz również...

Przepisy

Syrop z owoców pigwowca – przepis

Czytaj dalej
Przepisy

Najlepszy sok z malin – przepis

Czytaj dalej
Przepisy

Lemoniada z kwiatów bzu czarnego – numer 1 na upalne dni – przepis

Czytaj dalej
Przepisy

Syrop z sosny – najlepszy przepis

Czytaj dalej
Przepisy

Rumiankowo-szałwiowy napar z nutą mięty – przepis na domową płukankę na gardło

Czytaj dalej